Hizmetlerimiz

Entegreci Elektronik olarak cihaz Tamir Servisi ile endüstrinin her alanında kullanılan cihazların ve elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştiriyoruz.

Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir.

Antistatik (ESD-SAFE) ortamlı laboratuvarımızda, SMD, DIP, BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemalarına ihtiyaç duyulmaksızın, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Medikal Cihaz Bakım ve Onarımlarımız için tıklayınız.

Endüstriyel Kart Tamirlerimiz için tıklayınız.

Siparişleriniz maksimum 3 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Stok bilgilerimiz günceldir. Kapat