Hakkımızda

Şubat 2010’da kurulan firmamız medikal cihaz bakım ve onarımı, endüstriyel kart ve modül onarımı ve elektronik yedek malzeme satışı ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Alanında uzman personeli ile hizmet verdiği kurum ve kuruluşların takdirini ve beğenisini kazanmıştır.

Hizmet verdiğimiz cihaz spektrumumuzu her geçen gün arttırıyoruz. Özel ihtisas gerektiren kalp-akciğer pompaları en önemli uzmanlık alanımız olup bunun yanı sıra intra-aortik balon pompaları, kardiyak cihazları, fizik tedavi cihazları ve spor hekimliği cihazları uzmanlık alanımız alan cihazlardandır.

Yola çıktığımız zaman kendimize slogan edindiğimiz “Zoru başarırız; imkansız zaman alır.” cümlesinden kurulduğumuz günden bu yana hiç bir şekilde kopmadık. Bu sloganımız sayesinde bize güvenip cihazlarını emanet eden kurum ve kuruluşlara bekledikleri hizmeti, cihaz marka ve model ayırt etmeksizin başarılı bir şekilde sağladık.

Kuruluşumuzdan bu yana güçlü altyapısı ile online elektronik yedek malzeme satışı hizmeti sunuyoruz.

Endüstriyel ve Medikal Cihaz Bakım ve Onarımı

Yıllarını elektronik kart onarımına adamış kariyerlerinin zirvesinde bulunan teknik servis ekibi ile Entegreci Elektronik, fakülte hastanelerine, özel hastanelere, devlet hastanelerine ve fabrikalara bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Kısa sürede bir çok kuruma ve kuruluşa hizmet vermesinin sebebi müşteri odaklı çalışmasıdır. Bir çok kuruma hizmet vermesine paralel olarak hizmet spektumunu da devamlı artırmaktadır. Özellikle medikal alanda kapsamlı olarak fizik tedavi cihazları, özel uzmanlık gerektiren çeşitli markalardaki kalp-akciğer pompaları, inra-aortik balon pompalarının bakım ve onarım faaliyetleriyle sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Endüstriyel ve medikal bakım ve onarım faaliyetlerimiz için lütfen tıklayınız.