Yardım ve Destek Merkezi

Aynı Gün Kargo

Entegreci hafta içi 12:00’a verdiğiniz siparişleri aynı gün kargo ile göndermektedir.

Üye Olmadan Alışveriş

Entegreci’de alışveriş yapmak için üye girişi yapmanıza gerek yoktur.

Orjinal Ürün

Entegreci size sadece orjinal ürün satın alma imkanı sunmaktadır.

Hızlı Destek

Entegreci hafta içi 9:00-17:00 arasında canlı destek, telefon, e-posta ve Whatsapp ile sizin hizmetinizde.

Destek Konuları

Sipariş ve Ödeme

Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz anda adınıza hesabınız otomatik olarak oluşturulmaktadır. Bir sonraki siparişinizi hesabınıza giriş yaparak verebilirsiniz. Üye olarak sipariş aşamalarını hızlıca tamamlayabilirsiniz.
Entegreci’ye üye olarak bir çok kazanç ve faydalı özellikten faydalanabilirsiniz:
  • Tercih ettiğiniz fatura ve teslimat adresini otomatik doldurur
  • Sepetteki ürünler kaybolmaz, heryerden erişilebilir
  • Geçmiş siparişler görüntülenebilir
  • Sipariş durumu takip edilebilir
  • Gelecekte üyelere özel oluşturulacak uygulamalar kullanılabilir
Entegreci’ye kredi kartı ve banka transferi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka transferi seçilerek verilen siparişlerde açıklama kısmına sipariş numarasını yazmanız yeterlidir. Ödemeler anında işleme alınır. Ödemenin ulaşmaması durumunda dekont ile birlikte destek@entegreci.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
“Yok Satıldı” ibaresi bulunan ürünler Entegreci’nin stoğunda mevcut olmadığı belirtir. Ürün detay sayfalarında bu ürünlerin teslimat süreleri belirtilmiştir. Ürününüz belirtilen süre içerisinde teslim edilecektir.
Entegreci’ye üye olarak bir hesap oluşturdaysanız hesabınıza giderek geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Siparişinizin gönderildiği günün sonunda otomatik olarak kargo takip bilgisi içeren bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.
Entegreci’nin en büyük özelliği siparişleri çok hızlı bir şekilde hazırlayıp göndermesidir. Sipariş verdiğiniz anda çok hızlı bir şekilde siparişinizi işleyip hazırlıyoruz ve gün sonunda kargoya teslim ediyoruz. Siparişinizi kargoya teslim edilmeden önce iptal ederseniz hızlıca iade işleminiz gerçekleştirilir.

Siparişiniz gönderildikten sonra iptal etmek isterseniz ürünleri hiç kullanmadan, ambalajını açmadan geri gönderdiğinizde ürünlerin kontrolünün sonrasında iadeniz yapılacaktır.

İptal ve iade işlemleriniz için Entegreci Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. (destek@entegreci.com veya 0850 305 9034)

Teslimat

Kayıtlı kullanıcılar
  • Kargo takip bilgisi size e-posta ile gelmektedir veya
  • Hesabınıza giriş yapabilirsiniz
  • Siparişlerim sayfasını ziyaret edin, burada en son verilen sipariş en üstte gösterilir
  • İlgili sipariş satırında Görüntüle butonuna tıklayarak siparişinize ait kargo takip bilgilerini bulabilirsiniz.
Misafir kullanıcılar
  • Kargo takip bilgisi siparişinizin gönderildiğini belirten e-postada yer alır
Hafta içi 12:00’a kadar verilen siparişlerde Aynı Gün Kargo ve Ertesi Gün Teslimat prensibi ile çalışmaktayız.

Anlaşmalı kargo siparişinizi 1 ile 3 gün arasında teslim edecektir.
Lütfen 0850 305 9034 no’lu telefonu arayarak veya destek@entegreci.com adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
Siparişinizi en hızlı şekilde size ulaştırmak en önemli amaçlarımızdan biri olmuştur fakat bazen beklenmedik durumlar oluşabilmektedir.

Kargo firmaları çok yoğun dönemlerde, olumsuz hava şartlarının yaşandığı dönemlerde teslimatları geciktirebiliyorlar. Bu gibi durumlarla karşılaşmanıza çok üzülüyoruz. 3 iş günü içerisinde kargonuz elinize ulaşmazsa destek@entegreci.com adresine e-posta gönderebilir veya 0850 305 9034 no’lu telefonu arayayarak durumu bizimle paylaşabilirsiniz.

İade

İade talebiniz için 0850 305 9034 no’lu telefonu arayabilir veya destek@entegreci.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. İade iptal sözleşmesi için tıklayınız.

Ayıplı ürünler dışında her ne sebeple olursa olsun, iade taşıma masrafları alıcıya aittir.

Yurtiçi Kargo ile iade gönderirken alıcı bilgisi için bu kodu vermeniz yeterlidir: 242094996
Ürünler Entegreci’ye ulaştıktan sonra inceleme alınacaktır. İnceleme sonucunda bir problem gözlemlenmezse ücret iadesi yapılacaktır. Banka transferi ile yapılmış ödemelerde 3 iş günü içerisinde banka / kredi kartı ödemeleri 10 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilmiş olacaktır.

Ürünler

Entegreci’de bulunan ürünlerin %99.9’u orjinal üründür. Eser miktarda yenilenmiş, kullanılmış veya imitasyon bulunmaktadır. Bu ürünlerde ürün detay sayfalarında açıkca belirtilmiştir.
Entegreci Avrupa Birliği’nin 2011/65/EU sayılı Direktifi RoHS2’yi ciddiye almaktadır ve desteklemektedir. RoHS uyumlu ürünler ürün detay sayfasında belirtilmektedir.
Teknik ürünler veya tasarım sorularınız için canlı desteğe bağlanabilirsiniz veya destek@entegreci.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Entegreci ön siparişlere izin verir. Stokda var olan adetin üzerinde alışveriş yapabilirsiniz. Bu ürünlerde gerekli termin süreleri belirtilmiştir. Bunun yanı sıra stokta olmamasına rağmen sipariş verebileceğiniz ürünlerde mevcuttur. Bu ürünlerin termin süreleri de ürün detay sayfalarında belirtilmiştir.

NOT: Ön sipariş ile alınan siparişler %99 yurt dışından temin edilen ürünlerdir ve sipariş verildikleri andan itibaren İPTAL veya İADE edilemezler.


Destek Ekibi

Satış ve Teknik Destek hafta içi 09:00 – 17:00 arasında hizmetinizde.

Telefon ve Whatsapp: 0850 305 9034
E-posta: destek@entegreci.com